#
#
#
#
#

Navigace

Obsah

Události v obci

V této kapitole najdete informace o různých sportovních a společenských akcích, termínech jednání zastupitelstva a o všem ostatním co je spjato se životem naší obce.


Případné náměty a připomínky jsou vítány, stejně jako informace o sportovních a kulturních akcí, které budou organizovány v katastru obce a přilehlých obcích.

 

 

O akcích informujte úřad obce. Kontakty na úřad zde...

Novinky

24.11.2023

Adventní koncert v Centru Caolinu Nevřeň

Centrum Caolinum Nevřeň srdečně zve na adventní koncert vánočních a muzikálových písní v sobotu 10.12.2023 od 19:00 hodin. Zažijte kouzelné Vánoce v předvánočním čase.

Detail Aktuality

24.11.2023

Mikulášská nadílka v Nevřeňském Pod Zemí

Centrum Caolinum Nevřeň přináší novinky z Pod Zemí. Ve dnech 2. a 3.12.2023 se všichni čerti z okolí sejdou v Nevřeni, celým peklem Vás provede čertí babička a všichni, kteří projdou pekelnou zkouškou čeká Mikulášská nadílka. Pozor - do dolu je umožněn vstup dětem od 4 let!

Detail Aktuality

10.11.2023

Ministerstvo práce a sociálních věcí - MPSV

MPSV varuje před podvodnými SMS a e-maily. Tyto zprávy obsahující odkazy na falešné webové stránky se tváří jako oficiální web Ministerstva práce. Vyvarujte se těmto podvodům!

Detail Aktuality

12.10.2023

Očkování proti sezónní chřipce

Nabídka očkování proti sezónní chřipce poskytuje zdravotní středisko Dolní Bělá - MUDr. Tomáš Křiklán.

Detail Aktuality

22.12.2021

Dostávejte zprávy z naší obce prostřednictvím SMS nebo emailu

Vážení občané, naše obec vám nabízí možnost bezplatné služby Smart Info na odesílání důležitých informací a zpráv z obce přímo do vašich mobilů pomocí SMS nebo na váš email.

Detail Aktuality